Bugün: 18.04.2019

TAHİR SARGUTTAN AÇIKLAMA VE MÜJDE !

TAHİR SARGUTTAN AÇIKLAMA VE MÜJDE !
ŞEHİR İÇİ YOLLARDA ONARIM ÇALIŞMALARININ DURDURULMASI KONUSUNDA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI SAYIN TAHİR SARGUTUN SAYFAMIZA YOLLADIĞI AÇIKLAMAYI SİZLERLE PAYLAŞIRKEN, KENDİSİNE ADALILARIN BİLGİ ALMA HAKKINA GÖSTERDİĞİ ÖZEN İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.31.07.2014 11:19
"Öncelikle sayfayı begenen herkese selam ve saygılarımı iletiyorum. Burada yapılan bu paylaşım Gökçeadamızda bilgi kirliliği şeklinde kulaktan kulağa dolaşmakta her bir ağızda yeni bir mana kazanarak rahatsızlık verici bir boyuta gelmektedir. AK PARTİ İlçe başkanı olarak bu konu hakkında partimizi bağlayan fikir ve gerçekleri buradan paylaşma gereği hasıl olmuştur.
Öncelikle şunu belirtmekte yarar görüyorum ada hepimizin adasıdır buradaki her bir güzellik hepimizin istifade ettiği güzellik her bir çirkinlik ise hepimizin canını sıkan bir çirkinlik olarak ortaya çıkmaktadır. hepimizin malumu Bahse konu olan yol güzergahı da söz konusu çirkinlikler arasında hatırı sayılır bir yerde bulunmaktadır. Kanun ve mevzuata baktığımızda Şule hanımın bahsettiği üzere bu yol şehir için yol ağı içerisinde kalmakta olup Karayolları Genel müdürlüğü tarafından bakım ve onarıma tabi tutulması söz konusu değildir. Lakin hepimizin hafızalarından kötü bir anı olarak yer almasını , tekrarını ve beterini yaşamamayı ümit ettiğimiz sel ve deprem felaketlerinden sonra yapılan koordinasyon toplantısında Karayolları 14. Bölge müdür yardımcısı adamızın sıkıntısının elzem olması münasebeti ile konu edilen şehir için yol ağından kalan güzergahta iyileştirme çalışmalarından belediyeye destek verme sözünde bulunmuştur.
Akabinde yol güzergahına mıcır serilmeye başlandıktan sonra bu çirkin ve can sıkıcı söylenti ağızdan ağıza dolaşmaya başlayınca partim adına ilçem adına söz hakkı bulunan Başta İl Başkanım , Milletvekillerim ve Merkez ilçe başkanım ile bizzat iletişime geçtim ve bu hususta menfi bir referans veya müdahalede bulunup bulunulmadığını sorduğumda aldığım cevap partimizin ülke çapında misyon ve hizmet bakışından sapma olmadığını gösterdi. AK PARTİ adına Gökçeadaya devlet eli ile gelecek hiçbir hizmete mani olunmasının söz konusu dahi olmadığı bilakis Gökçeada gibi stratejik ve sıkıntıları kendine has bir ilçeye daha fazla nasıl hizmet ederiz burada yaşayan vatandaşlarımıza hayatı kolaylaştırma adına nasıl daha fazlasını yaparız diye çalışmaya aralıksız devam edildiği cevabını aldım. Zira ben ve teşkilatım da adamız için aynı hassasiyeti ziyadesi ile taşıyoruz.
Bu hususta Bölge müdürlüğümüz ile yaptığımız görüşmelerde Gökçeada'nın mağduriyeti dolayısıyla mevzuat hükümlerine uymamasına rağmen verilen sözün arkasında durulduğunu ve söz verildiği şekilde yol çalışmalarının yapılacağını buradan sayfayı beğenen ve tüm Gökçeadalılara ifade etmek istiyorum.
AK PARTİ Gökçeada seçmeninin şimdiye kadar ciddi bir teveccühüne mazhar olmuştur. 30 Mart Yerel seçimlerinde tezahür eden seçmen iradesine de sonsuz bir saygı duyuyoruz. seçim sonuçlarına göre hizmet eden bir anlayış ne AK PARTİ bünyesinde ne de İlçe Teşkilatımızda olmadı ve olmayacaktır. Şuna yürekten inanıyoruz ki AK PARTİ Gökçeadmıza çok hizmetler edecek bunun için çok çalışıp gayret edecek Aziz Gökçeadalı hemşerilerimizde bundan ötürü Bizlere olan desteklerini arttırarak devam ettirecekler. Bu duygular ile selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Tahir Sargut, AK PARTİ Gökçeada İlçe Başkanı"
 

ADA KARGASI

Etiketler: ada kargası - gökçeada akp - akp ilçe başkanı tahir sargut - gökçeada belediyesi -

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir