Bugün: 24.09.2018

CHP'DE ŞİMDİ SIRA DELEGELERDE

CHP'DE ŞİMDİ SIRA DELEGELERDE
Haziran ayında yapılacak seçim için aday olma mücadelesi tüm partilerde yoğun olarak sürüyor. Bazı adayların Ankara'yı mesken tuttuğu, bazı adaylarında önseçimde oy alabilmek için köy köy dolaşıyor.23.03.2015 20:30
CHP ilimizde adaylarını önseçimle (delegelerle) belirleme kararını alması ve 14 adayın önseçim için yarışacağının belli olmasından sonra tüm adaylar ilçe ilçe dolaşarak delegelerin oylarına talip olduklarını açıklıyorlar. 29 martta 4500 delege kullanacakları oylar ile CHP adaylarının sıralamasını belirleyecek. Her delege en az 2, en fazla 4 aday adayının ismini yazarak oylamaya katılacak. Bu 4500 delegenin 72 tanesi Gökçeada ilçesinde bulunuyor. Adamıza gelen aday adaylarıda bu 72 delegenin oyunu alabilmek için bizleri ziyaret ediyor.

Bu adaylardan Gökçeada'ya gelen ve oy talep edenleri biz de fotoğradık. Bu fotoğrafları video haline getirip izlemeniz için sizlere sunmak ta bize düştü.
GÖKÇEADA'YA GELEN TÜM ADAYLARA TEŞEKKÜR EDERKEN SADECE OY İSTEMEYE DEĞİL, DİĞER ZAMANLARDA DA KENDİLERİNİ AĞIRLAMAK İSTEĞİMİZİ TÜM GÖKÇEADA ADINA ÖZELLİKLE BELİRTELİM.

www.adaHABER17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: önseçim - gökçeada chp - aday adayları

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir