Bugün: 22.05.2019

YUNANİSTAN DIŞİŞLERİ BAKAN YRD. GÖKÇEADA'DA

YUNANİSTAN DIŞİŞLERİ BAKAN YRD. GÖKÇEADA'DA
Yunanistan Dışişleri Bakan Yrd. Markos BOLARİS eşi Kiryaki BOLARİS ve Yunanistan Ankara Büyükelçisi Petros MAVROİDİS ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosu Georgia SOULTANOPOULOU ile birlikte Gökçeada ziyaretinde05.03.2019 17:15
Bakan Yardımcısı ve beraberindekiler dün (04.03.2019) adamıza intikal ettiler. geceyi dinlenerek geçiren BOLARİS ve beraberindekiler sabah ilk olarak Gökçeada Kaymakamlığını ziyaret ettiler.
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU tarafından karşılanan Yunanistan Dışişleri Bakan Yrd. Markos BOLARİS sıcak bir sohbetin ardından kaymakamlık Şeref Defterine düşüncelerini yazarak kaymakamlıktan ayrıldı.
Kaymakamlığın ardından BOLARİS ve beraberindekiler ziyaret için Gökçeada Belediyesine geçti.
Belediye önündeki sıcak karşılama esnasında karşılayanlar arasında bulunan zabıta görevlisi Rum asıllı Niko KARANİKOLA kendisine tanıtılınca BOLARİS mutluluğunu ifade ederek Niko ile kısa bir sohbette bulundu.
Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerini bitiren Yunanistan Dışişleri Bakan Yrd. Markos BOLARİS ve beraberindekiler Özel Rum Okullarını da ziyaret etti.
Sırası ile Zeytinliköy Özel Rum İlkokulu ve Tepeköy Özel Rum Lisesini ziyaret eden BOLARİS öğrencilerle ve görevli öğretmenler ile sıcak sohbetler yaptı.
Saat 13:00 sularında ziyaretleri bitiren Yunanistan Dışişleri Bakan Yrd. Markos BOLARİS geri kalan zamanını adamızı gezerek değerlendirecek ve yarın adamızdan ayrılacak.

HOŞ GELDİN KOMŞU, ADAMIZA ŞEREF VERDİN..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Markos BOLARİS

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir