Bugün: 23.04.2019

YEG GÖKÇEADA TOPLANTISINDA KATILIMCILAR SALONA SIĞMADI

YEG GÖKÇEADA TOPLANTISINDA KATILIMCILAR SALONA SIĞMADI
Bilgilendirme toplantılarına Gökçeada'da devam eden Gökçeada-Bozcaada-Eceabat YEG Derneğinin toplantısına ilgi çok yoğun oldu.09.11.2018 03:06
Ada dışından YEG Dernek Başkanı Murat TÜRKEL, Eceabat Ziraat Odası Temsilcisi Mert Özgür, YEG Stratejisti Özgür BİÇER ve eşi Gizem BİÇER, Eceabat Belediye Meclis Üyesi Timur KOŞAL ve Doç. Dr. Songül ŞENTÜRKLÜ'nün katıldığı toplantıya adamızdan katılım çok yoğundu.
STK ve muhtarların yoğun ilgisi yanı sıra vatandaşların da toplantıya katılımı yoğun olunca salon katılımcılara yetmedi. Bazı katılımcılar ayakta kaldı.
YEG Derneğinin kapsamındaki 3 ilçenin çalışmalarına yoğun destek sunan tek belediye başkanı olarak toplantıya katılan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN yoğun gündemine rağmen katılımcılara bir konuşma yaparak çalışmalara her zaman destek olacağını vurguladı.
Akademisyen Doç. Dr. Songül ŞENTÜRKLÜ'de gönüllü olarak katıldığı toplantıda bir konuşma yaparak hayallerinizin gerçekleşmesi için bu oluşuma destek verilmesi gerektiğinin altını çizdi.
Toplantı stratejik plan oluşumu için çalışmalara devam edileceği ve dernek dernek, kişi kişi, kurum kurum, köy köy gezilerek talepler alınacağı ve planın en sağlıklı bir şekilde hazırlanması için gerekenlerin yapılacağının altı çizilerek sonlandırıldı.

HARCANAN EMEKLERİN 3 İLÇEYE DE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - YEG Gökçeada

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir