Bugün: 22.05.2019

YAŞLANMAYANLAR KOROSU GÖKÇEADA TEPEKÖY'DE KONSER VERDİ

YAŞLANMAYANLAR KOROSU GÖKÇEADA TEPEKÖY'DE KONSER VERDİ
Yunanistan Edessa Belediyesi Mutlu Yaşam bünyesinde yer alan "Yaşlılar Kulübü Korosu" Troya yılı için geldiği Çanakkale'den Gökçeada'ya geçerek Gökçeada Özel Rum Lisesi için konser verdi.01.10.2018 06:29
En genci 62 yaşında olan 30 kişilik koro hava koşullarına rağmen muhteşem bir performans sergiledi. 62 ve 92 yaş aralığında bulunan koro üyeleri konserde bir tane de Türkçe şarkı (Bekledim de gelmedin) seslendirerek katılımcıları coşkuya boğdu.
Troya yılı çerçevesinde ilimiz de bulunan Edessa Belediyesi Mutlu Yaşam bünyesinde yer alan "Yaşlılar Kulübü Korosu, "Edessa Belediyesi Mutlu Yaşam" kurum başkanı Dimitris YOĞAS ile birlikte adamıza geldi. 
Gökçeada Özel Rum Lisesi amfisinde yapılması kararlaştırılan konser kötü hava koşulları nedeniyle içeri alınarak dar bir alanda gerçekleşti. Hava koşullarının elverişsizliğine rağmen konser için okula gelenler çok güzel bir akşama şahit oldular.
TEŞEKKÜRLER YAŞLANMAYI UNUTANLAR, ŞARKILARINIZ HİÇ SUSMASIN.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Özel Rum Lisesi - Edessa Belediyesi Mutlu Yaşam Kurumu Yaşlılar Korosu

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir