Bugün: 16.07.2019

USTA ÖĞRETİCİ YETENEKLİ KURSİYERLERLE OLUNCA...

USTA ÖĞRETİCİ YETENEKLİ KURSİYERLERLE OLUNCA...
Gökçeada'da 5 haftadır devam eden "Kazaziye Kursu" sona erdi. Ürünler sergilenerek görücüye çıktı.16.01.2019 19:43
Usta Öğretici Sevinç NALDÖĞEN KÖK tarafından adamızda verilen "Kazaziye Kursu"nda kursiyerlerin ürünleri bugün Gökçeada HEM binasında sergilendi.
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun üzerinde hassas olduğu ve adalı kadınlara düzenli gelir getirmesi amaçlanan kursta yapılıp sergilenen ürünler katılımcılar tarafından çok beğenildi.
Kursiyerlerin yaptırdıkları bir pasta ile onore edilen Usta Öğretici Sevinç NALDÖĞEN KÖK ile samimi bir söyleşi gerçekleştirince bunu sizlerle paylaşmak kaçınılmaz oldu.
Düzenlenen sergide beğenilen ürünler yaz sezonu için çoğaltılarak adamızı ziyaret edenlerin alması için sunulacak. Bu işe gönül verenler de gelir elde edecek.

Kurs bitimi nedeni ile yarın Ankara'ya dönecek olan Usta Öğretici Sevinç NALDÖĞEN KÖK gitmeden gerçekleştirdiği ziyaret ile GGAHD projesine desteğini gösterdi.

"Gökçeada İlçe Merkezi Kadın Emeği Tarımsal Kalkınma Koop." Başkanı Hatice BOZKURT ile birlikte GAAL pansiyon binasında devam eden Anıtkabir'e hediye edilecek halı tezgahını ziyaret eden Usta Öğretici Sevinç NALDÖĞEN KÖK düşünülen projeyi çok beğendiğini ve destek için ne gerekiyorsa yapabileceğini belirtti.
Birlikte yapılabilecekler konusunda bir süre görüşüldü ve daha sonra sürpriz olarak açıklanacak bir konuda karar verildi. 

GÖKÇEADA İÇİN EMEK HARCAYAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Kazaziye Kursu

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir