Bugün: 16.07.2019

ÜNAL ÇETİN HODRİ MEYDAN DEDİ

ÜNAL ÇETİN HODRİ MEYDAN DEDİ
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN yeniden aday olduğunu ilan eden açıklama toplantısında yaptığı konuşmada "Biz olmazsak hizmet gelmez" anlayışını eleştirerek hakkında kirlilik yaratmaya çalışanlara hodri meydan dedi.27.01.2019 19:54
Ünal ÇETİN bugün kalabalık bir topluluk ile miting gibi adaylık açıklaması yaptı. Meydani Restaurant ta yapılacağı bildirilen toplantı için erken saatlerde dolan mekandan sonra Cumhuriyet meydanı da doldu. 
Belediye binasından çıkarak toplantı için yürümeye başlayan Ünal ÇETİN ve eşi Mehtap Hanımı partililer meşale yakarak ve çiçek atarak karşıladı. Ünal Başkan kendisine verilen çiçekleri tek tek gökçeadalılara hediye etti.
Ünal ÇETİN salona girerken kendisi için alanı dolduran herkes ile tek tek el sıkışır ve sarılırken bir ara gözleri doldu. Kendisine sahip çıkmak için alana gelen Gökçeadalılara tek tek teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ünal ÇETİN anne ve babasının elini öperek hayır dualarını almayı da ihmal etmedi.

Kendisini destekleyenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında Ünal ÇETİN 5 yıllık mücadelesinde (başkanlık yıllarında yaşananlar) yaptıkları, yapmaya çalıştıkları ve yapılmasına izin vermediği konulardan bahsetti.

Biz olmazsak adaya hizmet gelmez anlayışını eleştiren Ünal ÇETİN, bu anlayışta olanlar gölge etmesin yeter diye konuşmasına devam etti. 5 yıllık başkanlık süresince Sintineye, altın madencilerine ve gırgır ve trol avcılığına karşı mücadele ettiklerini ve asla geçit vermeyeceklerini belirtti.
1 Nisan günü makamına 2 nci kez oturduğunda Gökçeada Belediyesi herkesi tek bir kimlikle tanıyacak ve muhatap alacak (Gökçeadalı olma kimliği) diyerek konuşmasını sürdüren başkan rakiplerine de seslenerek "Gökçeadayı seviyorsanız ada için projeler ile ortaya çıkın, Gökçeada'nın sorunlarına talip olun, gelin ulaşım sorunumuzun çözümü için Gökçeada'ya verilen 25 Milyon tutarındaki paranın nerede olduğunun hesabını birlikte soralım." dedi.
Kendisi hakkında kirlilik yaratarak siyaset yapanlara da Ünal ÇETİN " İstediğiniz gün ve saatte Cumhuriyet Meydanında hodri meydan. Siz eleştirilerinizi, ben yaptıklarımı anlatayım Gökçeadalılar karar versin" diyerek meydan okuyan başkan, konuşmasının ardından alandan ayrılırken kendisini tebrik edenler ile tek tek sarıldı. 

MHP ve AK Parti'den sonra İYİ Partinin de Gökçeada Belediye Başkan Adayının belli olduğu adamızda 31 MART YEREL SEÇİMLERİNİN HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Ünal ÇETİN - İYİ Parti

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir