Bugün: 17.01.2019

ÜMİT BAŞKANDAN CEMEVİ DERNEĞİNE ZİYARET

ÜMİT BAŞKANDAN CEMEVİ DERNEĞİNE ZİYARET
Adalet ve Kalkınma Partisi Gökçeada İlçe Başkanı Ümit Mahmut KOLÇAK Gökçeada Cemevi Kültür Derneğini ziyaret ederek yapılacak cemevi için destek vereceklerini belirtti.13.01.2018 16:17
Sabah saatlerinde ziyareti gerçekleştiren İlçe Başkanı Ümit Mahmut KOLÇAK'ı çok sayıda dernek üyesi karşıladı.
İlçe Başkanı kendisini karşılayanlara Grup Başkanvekili Bülent TURAN ve Çanakkale İl Başkanı Yeşim KARADAĞ'ın selamını ileterek başladığı konuşmasına Gökçeada CEMEVİ için partisinin vereceği desteğin müjdesini verdi. Başkan KOLÇAK "Biz bu adada birlik içinde yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Siyaset yapacağımız zaman ile Gökçeada'ya kazanımlar sağlama zamanlarını birbirine karıştırmadan yolumuza devam edeceğiz. Ayırım yapmadan görevimizi yerine getireceğiz" diyerek konuşmasını sürdürdü.
Ziyaret nedeni ile bir konuşma yapan Gökçeada Cemevi Kültür Derneği Başkanı Hayrettin ALTUNCEVAHİR verilen destek için teşekkür ederek "Gökçeada'ya geç kalınmış bir hizmeti yerine getirerek Cemevini yapmak için yola çıktık. Bu yolda bize verilecek her desteğe teşekkür ederiz. Gökçeadalı canlar adına yapılacak ibadet yerine destek verecek kişi, kurum ve kuruluşlara şimdiden teşekkür ederim." dedi.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından taraflar verilecek desteğin Adalet ve kalkınma Partisinin 21 Ocakta yapılacak il kongresinin hemen ardından gerçekleştirilerek CEMEVİ binası yapımının en kısa sürede bitirilmesi gerekliliğini dile getirerek vedalaştı.

GÖKÇEADALI CANLARIN BİR AN ÖNCE İBADET YERLERİNE KAVUŞMASI DİLEĞİYLE...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM


Etiketler: Gökçeada - Adalet ve Kalkınma Partisi Gökçeada İlçe Başkanlığı - Gökçeada Cemevi Kültür Derneği

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir