Bugün: 20.05.2019

U19 TAKVİYELİ GÖKÇEADASPOR YENİLMEKTEN KURTULAMADI

U19 TAKVİYELİ GÖKÇEADASPOR YENİLMEKTEN KURTULAMADI
6 oyuncusu ve teknik direktörü ile yolları ayrılan Gökçeadaspor, U19 takımından yaptığı takviyelerle çıktığı maçta iyi oyununa rağmen rakibine kendi sahasında 4-3 yenilmekten kurtulamadı.10.03.2019 20:05
Sahasında Küçükkuyu Gençlerbirliği spor ile oynayan Gökçeadaspor eksik oyuncularına rağmen öne geçtiği maçta 4-3 yenildi.
Emrah AVCI'nın kişisel becerisi ile öne geçen Gökçeadaspor, Kaptan Onur DAĞLI'nın sakatlanarak oyundan çıkmasının da etkisi ile iyi oynamasına rağmen maçtan puansız ayrıldı.
İlk golü atan Emrah AVCI'dan sonra, U19 takımından gelen Vasili GEORGİU'nun asisti ile Halil İbrahim KURT ikinci golü ve Emrah AVCI'nın asisti ile Barış AKSOY da üçüncü golümüzü attı.
6 eksikle çıkılan maçta U19 takımından katılan Vasili GEORGİU'nun performansı yönetimi gelecek için umutlandırdı.
1 gün önce Teknik Direktör Hacı Ahmet TAŞPINAR ile birlikte oyuncular Ozan Can ŞENOL, Mehmet Nuri MERT, M.Furkan ASLAN, Metin AYDIN, Furkan BAKIR ve Yunus YILDIZ'ın takımdan ani ayrılışları nedeni ile maça moralsiz çıkan Gökçeadaspor, oynadığı oyun ile taraftarlarına umut verdi.

YENSEN DE YENİLSEN DE YANINDAYIZ GÖKÇEADASPOR

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeadaspor

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir