Bugün: 18.12.2018

TKDK 3. ÇAĞRI İÇİN GÖKÇEADA'DA

TKDK 3. ÇAĞRI İÇİN GÖKÇEADA'DA
Verilecek hibe destekler konusunda girişimcileri bilgilendirerek başvurmaları için çağrı amacı ile TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü adamızda toplantı düzenledi.01.02.2018 16:39
TKDK Çanakkale İl Koordinatör vekili Cem AKŞİT ve 4 uzmandan oluşan ekip Gökçeada Kütüphanesi Çok Amaçlı Salonunda yapılan toplantıda başvuru yapılabilecek tüm konular, başvuru tarihleri, olası sorunlar ve aşma yolları uzun uzun anlatıldı.
TKDK İletişim Uzmanı Gül Melek TUNUSLUOĞLU tarafından yapılan sunum ile detaylı olarak katılımcılara anlatıldı. Katılım yoğun, merak edilen konu çoktu. özellikle soru bölümüne geçildiğinde kalkan eller, misafirlerin 17:00 gemisine yetişebilecekler mi sorusunu sordurdu.
Melek Hanımdan sonra kürsüye gelen TKDK Çanakkale İl Koordinatör vekili Cem AKŞİT destek programından daha önce yararlanmış kişileri sahneye davet ederek düşüncelerini sordu ve katılımcılara aktarmalarını istedi. Destek almış kişilerin memnuniyetleri katılımcıları yüreklendirdi.
Toplantı devam ediyor ama kaygılar son bulmuyordu. TKDK gerek Cem beyin, gerek Melek Hanımın ağzından dökülen şu sözlerle toplantıyı bitirdi. "Burada gerçekleştirmek istediğiniz projenizle ilgili tüm sorunlarınızı çözüp, tüm kaygılarınızı gideremeyiz. Projeler üzerinde genel konuşarak somut çözümler üretmemiz zor. Kapımız her zaman açık. Bekliyoruz. Gelin gerçekleştirmek istediğiniz projenizle ilgili sorunlarınız için gerekli çözümleri üretelim. Biz TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü olarak tüm uzmanlarımız ile sizlerin projenizle ilgili sorunlarınızı çözmek için görev yapıyoruz"

EVET GÖKÇEADA'LI GİRİŞİMCİLER, ÇANAKKALE'YE GEÇİP TKDK'NIN ÇAYLARINI İÇSEK Mİ?

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: TKDK - Gökçeada

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir