Bugün: 07.12.2019

SON DURAĞI GÖKÇEADA OLAN SANATTA İLETİŞİM SERGİSİ İZMİR DURAĞINDA

SON DURAĞI GÖKÇEADA OLAN SANATTA İLETİŞİM SERGİSİ İZMİR   DURAĞINDA
İmroz Eğitim ve Kültür Derneği ile Türkcell'in birlikte hazırladığı ve son durağı Gökçeada olan "Sanatta İletişim" sergisi üçüncü durağı İzmir'de sergilenmeye başladı.07.11.2018 06:21
Türk ve Yunan 50 sanatçının eserleri ile oluşan ve 18 Eylülde Atina ile başlayan "Sanatta İletişim" sergisi 30 Eylül Selanik durağından sonra 3. ncü durağı olan İzmir'de sergilenmeye başladı.
İzmir Ticaret Odası Salonunda serginin açılışını Yunanistan İzmir Başkonsolosu Argyro PAPOULIA ile birlikte Türkcell Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Taha ÖZALP ve Gökçeadalıların yakından tanıdığı Laki VİNGAS yaptı.
Koordinatörlüğünü Küratör Kiryakos PETALİDİS'in yaptığı sergi İzmir'den sonra 19 Kasımda İstanbul ve son olarak 12 Ocak tarihinde Gökçeada'da sergilenecek.
Serginin açılış konuşmaları ve sergi ile ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı videomuzu aşağıda sizler ile paylaşıyoruz.
Serginin İzmir durağında adamızdan da bir eser yer aldı. Farkındalık yaratan eserleri ile tanıdığımız "Kırmızı Tezgah" halı dokuma atölyesinde üretilen eser serginin açılışına dakikalar kala salonda yerini aldı.
Ünlü Türk Ressam Bedri BAYKAM'ın da bir eserinin yer aldığı sergide katılımcılar beğenilerini gizlemeye gerek duymadı.
Sergi süresince katılımcılar 12 Ocak 2019 tarihinde serginin finali için Gökçeada'ya davet edildi.

Sergilenen eserlerin satışından elde edilecek gelirin eğitime harcanacak olması katılımcıların sergiye ilgisini daha da yoğunlaştırdı.

12 OCAK TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEK SERGİ FİNALİNE TÜM OKUYUCULARIMIZI DERNEK VE TÜRKCELL ADINA DAVET EDİYORUZ.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Türkcell - İmroz Eğitim ve Kültür Derneği

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir