Bugün: 20.05.2019

MİNİKLERİMİZİN TİYATRO COŞKUSU

MİNİKLERİMİZİN TİYATRO COŞKUSU
Keyf-i Tiyatro isimli tiyatro grubu 2 gün boyunca Gökçeada'da bulunan tüm ilkokul ve anaokulu öğrencilerine "Merve ile Uğur Böceği" adlı oyunu sergiledi.02.03.2019 07:21
Daha öncede adamızda gösteri yapan "Keyf-i Tiyatro" grubu Burhanettin Kurt Anaokulundan başlayıp tüm ilkokulları dolaşarak miniklerimize tiyatro coşkusu yaşattı.
Çiçek KOÇ'un kaleminden çıkan "Merve ile Uğur Böceği" oyunu Merve Sedef ŞAHİN, Sezer ERDOĞAN, Alipaşa ÖZBEY, Hilal ATTAR ve Çiçek KOÇ birlikte sergiledi.
Miniklerimize çevre temizliği ve hayvan sevgisi aşılamayı amaçlayan oyun sonunda izleyicilerle birlikte yapılan müzikli dans tüm miniklerimize coşkulu anlar yaşattı.
Burhanettin Kurt Anaokulunda sabah ve öğleden sonra 2 ayrı seans yapan Keyf-i Tiyatro grubu Cumhuriyet İlkokulunda her yaş grubuna ayrı olmak üzere 4 seans ve Zeytinliköy Özel Rum İlkokulu ve Anaokulu ile Yeni Bademli İlkokulunda gerçekleştirdiği seanslar ile tüm miniklerimize ulaştılar.

MİNİKLERİMİZİ MUTLU EDEN BU GÖSTERİLERİN GERÇEKLEŞMESİNDE EMEĞİ OLAN HERKESE TEŞEKKÜR.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM


Etiketler: Gökçeada - Keyf-i Tiyatro

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir