Bugün: 18.04.2019

MİLLET İTTİFAKI GÖKÇEADA MİTİNGİ

MİLLET İTTİFAKI GÖKÇEADA MİTİNGİ
CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem ERKEK Gökçeada'da yaptığı miting ile Muharrem İNCE ve Millet İttifakı için oy istedi.10.06.2018 14:42
09:00 gemisi ile Gökçeada'ya gelen CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem ERKEK çok sayıda araçtan oluşan bir konvoy ile miting yapacağı alana geldi.
CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem ERKEK'in alana gelmesi ile alanda coşku katlandı. Millet İttifakı bileşenlerinden İYİ Parti Gökçeada İlçe Başkanı Hasan ERDEM ve İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN'de miting alanına gelerek destek verdiler.
Muharrem ERKEK CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE için oy isterken aynı zamanda da parlamentoda işin bitirilmesi için oyların "MİLLET İTTİFAKI" için kullanılmasının önemini anlattı.

Muharrem ERKEK konuşmasının ardından mikrofonu Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN'e vererek konuşmasını sağladı.
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN konuşmasında partisinin seçime katılamaması için yapılanlara dikkat çekerek "Korkunun ecele faydası yok. Bu iş 24 Haziran'da bitecek, bitireceğiz" dedi.
Miting sonrası Muharrem ERKEK CHP İlçe Başkanı ile birlikte pazar yeri esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

AYRIŞTIRMADAN, ÖTEKİLEŞTİRMEDEN BİR SEÇİM YAŞANMASI TEMENNİSİ İLE...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - MİLLET İTTİFAKI - Muharrem İNCE - Muharrem ERKEK - CHP Çanakkale

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir