Bugün: 22.09.2018

GÖREVİNE HOŞ GELDİN ZİYARETLERİ

GÖREVİNE HOŞ GELDİN ZİYARETLERİ
Çanakkale SES (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası) atıldıktan sonra yargı kararı ile görevine dönen üyelerine hoş geldin ziyaretlerini sürdürüyor.12.04.2018 06:52
Geçtiğimiz günlerde Gökçeada Devlet Hastanesinde Görev yapan Çanakkale SES Şube Eğitim Sekreteri Ayşe SEVİM için yapılan ziyaret bu gün de Çan Devlet Hastanesi SES İşyeri Temsilcisi Handan ALPTEKİN için yapıldı.
SES Şube Sekreteri Yusuf ÜÇÜNCÜ, SES Şube Eğitim Sekreteri Ayşe SEVİM, Gelibolu Devlet Hastanesi SES İşyeri Temsilcisi Murat DAĞDELEN ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İşyeri Temsilcisi Pınar Dijle ÖZKARADAŞ'tan oluşan heyet Çan Devlet Hastanesini ziyaret ederek arkadaşlarına görevine hoş geldin dedi.
Karşılıklı iyi dileklerden sonra ziyareti gerçekleştiren heyet hastanede görev yapan tüm sağlık çalışanlarını tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Heyet sözcülüğünü yapan Şube sekreteri Yusuf ÜÇÜNCÜ "Biz SES olarak Çanakkale ve ilçelerinde benzer ziyaretleri sürekli yapıyor ve sağlık emekçilerimizin sorunlarını üyemiz olsun olmasın gidermek için uğraş veriyoruz" diyerek yaptıkları çalışmayı özetledi.
Çan Devlet Hastanesinden arkadaşları Handan ALPTEKİN'i de alan ekip Yenice Devlet Hastanesi ve Yenice de bulunan Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Bu ziyaret ile sağlık çalışanlarının sorunları dinlendi ve çözümü için yapılması gerekenler konuşuldu.

YARGIDA AKLANARAK GÖREVİNE DÖNEN TÜM ÇALIŞANLARIMIZA GÖREVİNE HOŞ GELDİN DİYORUZ.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Çanakkale SES

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir