Bugün: 18.12.2018

GÖKÇEADASPOR HIZ KESMİYOR

GÖKÇEADASPOR HIZ KESMİYOR
Şampiyonluğu hedeflemiş, hedefine kilitlenmiş GÖKÇEADASPOR konuk ettiği Tarımsporu da yenerek 3 puanı 5 gol ile aldı.24.01.2018 17:02
Ligin ilk yarısında 2-1 yenmesine rağmen hükmen yenik sayılan Gökçeadaspor, rakibi Tarımsporu 5-3 yenerek 3 puanı aldı.
Maçın başlarında yediği gol ile yenik duruma düşmesine rağmen oyunu bırakmayan Gökçeadaspor, Utku YURDAKUL'un 2 ve Emrah AVCI'nın 3 golü ile maçı 5-3 kazandı.
Gökçeadasporun maçlarını izlemek ayrı bir zevk. Sahada oyuncular, tribünde taraftarlar her maçta izleyicileri coşturmaktan geri kalmıyor.
Bugün Gökçeada'da soğuk bir hava olmasına rağmen taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı. Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER'de maçı izlemeye gelenler arasındaydı. İlçe Başkanı Ümit Mahmut KOLÇAK ve partililer ile maçın bir kısmını izleyen Ayhan GİDER Gökçeadaspor Başkanı Bülent Ecevit ATALAY'ı ve Gökçeadasporu tebrik ederek şampiyonluk yolunda başarılar diledi.
Gökçeadaspor pazar günü liderlik yarışı yaptığı Çardakspor ile maç yapacak. sezon finali sayılacak bu maça tüm Gökçeadaspor sevenlerinin desteği bekleniyor.

ŞAMPİYON GÖKÇEADASPOR...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Gökçeadaspor

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir