Bugün: 22.05.2019

GÖKÇEADA'NIN YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI

GÖKÇEADA'NIN YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI
Uzunköprü'ye uğurladığımız Muhittin GÜREL'den sonra adamızda görev yapacak olan Kaymakam Kudret KURNAZ önceki görev yeri Taşova ilçesinden adamıza gelerek görevine başladı.02.10.2018 15:12
Uzun bir yol katederek dün (01.10.2018) itibari ile adamıza gelen Gökçeada Kaymakamı Kudret KURNAZ bu sabah itibari ile makamına geçerek görevine başladı. Ada Haber 17 olarak makamında ziyaret ettiğimiz Gökçeada Kaymakamı Kudret KURNAZ'a yeni görev yeri ile ilgili düşüncelerini sorduk.
Gökçeada Kaymakamı Kudret KURNAZ bir adada görev yapacağı için çok şanslı olduğunu söyledi. Nedenini sorduğumuzda "Bir adada görev yapmak bizim mesleğimizde çok sık yaşanmaz. Ben meslektaşlarım içinde bu şansı yakalayan az sayıda kişilerden biri olacağım. Gökçeada'ya atandığımı duyduğum ilk andan itibaren meslektaşlarım ada kültürünü yaşayacak olmamın bir şans olduğunu söylediler. Kendimde öyle olduğunu düşünüyorum. Çanakkale Şehitliğini bir kez ziyaret etmenin dışında bu bölgeye daha önce gelmemiş olmak ta heyecanımı katlıyor. Ayrıca 3 ve 4 yaşındaki çocuklarımın da ada kültürünü yaşayacak olmaları gelecekleri için artı olacağını öngörüyorum" dedi.

Gökçeada Kaymakamı Kudret KURNAZ makamında ilk ziyaretçilerini bugün kabul etmeye başladı.
Gerek mezun olduğu üniversiteyi birincilikle bitirmesi gerekse girdiği kaymakamlık sınavında birinci olması ve de genç yaşı nedeni ile Gökçeada için bir şans olarak değerlendirebileceğimiz yeni kaymakamımız Sayın Kudret KURNAZ'ın da  adamızda görev yapmayı bir şans olarak görmesi ada için gelecek güzel günleri müjdeliyor.

GÖKÇEADA'YA HOŞ GELDİNİZ KUDRET BEY. YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR..

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Kaymakamı Kudret KURNAZ

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir