Bugün: 14.10.2019

GÖKÇEADA'NIN GURURU VOLEYBOLCU KIZLARIMIZ

GÖKÇEADA'NIN GURURU VOLEYBOLCU KIZLARIMIZ
Çanakkale Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği final maçında Çanakkale Belediyespor ile Gökçeada Akademispor final oynadı. 2 maç üzerinden oynanan final maçında setlerde beraberlik vardı. Birinciliği sayı farkı ile Çanakkale Belediyespor kazandı.11.04.2019 22:44
Gökçeada Akademisporlu voleybolcu kızlarımız ilk kez katıldıkları Çanakkale İl birinciliği turnuvasında final oynadılar.
Final maçının ilk ayağında rakiplerini Çanakkale'de 3-2 yenen kızlarımız ikinci maç için bugün sahaya çıktılar. İlk seti farklı kaybeden kızlarımız üst üste 2 seti alarak tüm izleyicileri coşturdular. Dördüncü sette 12-10 önde iken kaybettikleri bir kaç sayı ile panikleyen kızlarımız seti de 25-13 kaybetti.
Düğümün çözümü time-break setine kalmıştı. Yoğun taraftar tezahüratı ile oynana time- break seti 13-13'e geldiğinde heyecan ve coşku tavan yapmıştı. Hakemlerin kendi arasında anlaşmazlığa düşmesi ile iptal edilen kızlarımızın sayısı gerginliğe yol açtı. Kendilerini gerginlikten kurtaramayan kızlarımız seti 16-14 kaybedince ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. 
Final maçlarında setler eşit olsa da sayı farkı ile birincilik Çanakkale Belediyespor'un olmuştu. Kendilerini tebrik ediyoruz. Kızlarımız ise ilk kez katıldıkları turnuvada tam anlamıyla destan yazdılar. Olanaksızlıklar ve deneyimsizlik olsa da final oynayıp tartışılacak bir sonuç ile birincilik kaybedilse de gelecek için umutlar doruğa çıktı.

GÖKÇEADA'YA YAŞATTIĞINIZ BU GURUR İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER AKADEMİSPORLU KIZLAR. 

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Akademispor - Voleybol - Çanakkale Belediyespor

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir