Bugün: 25.08.2019

GÖKÇEADA'DA ÜNAL ÇETİN COŞKUSU

GÖKÇEADA'DA ÜNAL ÇETİN COŞKUSU
Millet ittifakı Gökçeada Belediye Başkan Adayı ve Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN, Meydani pastanesinde yaptığı konuşma öncesi ve sonrasında coşkulu kalabalığın sevgi gösterisi nedeniyle 20 metreyi 20 dakikada zorlukla geçebildi.25.03.2019 10:13
Seçimlere 1 hafta kala adaylar seçmenleri ile buluşmaya devam ediyor. Millet ittifakı Gökçeada Belediye Başkan Adayı ve Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN'de dün akşam seçmenlerinin karşısına çıktı. Kapalı alanda yapılacak konuşma katılım yoğunluğundan meydan mitingine dönüştü.
Ünal ÇETİN'i dinlemeye gelenler erkenden yerlerini almış ve coşku içinde beklemeye başlamışlardı. Alana giriş yapan Ünal ÇETİN karanfillerle ve meşaleler ile karşılandı. Karanfilleri kendisine sarılarak tebrik etmek isteyenlere dağıtarak kürsüye geldi Millet ittifakı Gökçeada Belediye Başkan Adayı ve Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN.
Ünal ÇETİN'in 42 dakika süren konuşması sık sık alkış ve sloganlar ile kesildi. Neredeyse her cümlesi alkış aldı dinleyicilerden. 
Konuşma boyunca sürekli artan coşku, konuşma bitiminde tavan yaptı. Konuşmasını bitiren Ünal ÇETİN Meydanda bulunan çınar ağacının yanına gelmesi (yaklaşık 20 metre) 20 dakikadan fazla sürdü. sanki seçim bitmiş ve yeniden başkan seçilmişti Ünal ÇETİN. Herkes Ünal ÇETİN'e tek tek sarılıp tebrik ediyordu. 
BİR HAFTA SONRA YAPILACAK SEÇİMLERİN GÖKÇEADA'YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Ünal ÇETİN

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir