Bugün: 25.08.2019

GÖKÇEADA'DA MAZBATALAR ALINDI

GÖKÇEADA'DA MAZBATALAR ALINDI
31 Mart seçimlerinde tekrar seçilen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ekibi ile birlikte bugün mazbatasını aldı.08.04.2019 18:48
Seçim sonuçlarının kesinleşmesi üzerine hazırlanan mazbataların verileceği haberi üzerine 11:30'da belediye binası önünde toplanan kalabalık ile İlçe Seçim Kuruluna yürüyerek giden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ve seçilen meclis üyeleri (Millet İttifakı adayı olarak seçilenler) mazbatalarını aldılar.
Mazbataları alkışlar ile karşılayan kalabalık Ünal Başkan ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelerek Atatürk Anıtına karanfil bıraktılar.
Meydanda Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Ünal Başkan kısa bir konuşma yaparak kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN yaptığı konuşmada, seçimlerin bittiğini ve Gökçeada'nın kazandığını belirterek Gökçeada'ya 5 yıl daha ayırım yapmadan hizmete devam edeceğini söyledi.
Konuşma sonrası belediye önünde kurban kesilip dua edildi ve Başkanlık Makamına geçildi. 
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN makamında tebrikleri kabul ederek vatandaşlar ile sohbet etti.

MAZBATALARIN GÖKÇEADA'YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Ünal ÇETİN - Mazbata

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir