Bugün: 28.02.2020

GÖKÇEADA'DA KEÇE GÜZELLİĞİ

GÖKÇEADA'DA KEÇE GÜZELLİĞİ
Gökçeada HEM tarafından açılan ve Keçe Ustası Arzu KARAGÖZ tarafından verilen "Keçe Kursu"nun son gününde Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU kurs yerini ziyaret ederek Arzu Hocayı ve kursiyerleri tebrik etti. Kursiyerlerin yoğun talebi üzerine kursun mayısta tekrarlanması gündemde.11.03.2019 17:37
15 gün önce açılan kursta kursiyerler hocaları Arzu KARAGÖZ ile birlikte yoğun mesai yaptılar. Ortaya çıkan göz kamaştırıcı ürünler kursiyerleri fazlasıyla motive edince başarılı bir kurs dönemi yaşandı.
Gökçeada HEM, kursun açılmasında çok fazla katkısı olan Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nu davet ederek hem teşekkür etti hem de ürünleri görmesini sağladı.
Ziyaretten çok memnun kalan kursiyerler, Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'na kursun tekrarlanması ve atölye taleplerini ilettiler.

Kursta dikkat çeken bir noktada Gökçeada dışından bir kursiyerin de kusa katılmasıydı. Türkan KARAPINAR isimli kursiyere Niğde'den gelerek kursa katılma nedenlerini sorduk. Yanıtı videomuzda bulabilirsiniz.
Ortaya çıkardıkları ürünler ile gözlerimizi kamaştıran kursiyerlerimize, Keçe Ustası hocamız Arzu KARAGÖZ'e, Gökçeada HEM'e ve Kaymakam Ender Faruk UZUNOĞLU'na Gökçeada adına teşekkür ediyoruz.

GÖKÇEADAYI GÜZELLİKLER ADASI YAPACAK HER ÇALIŞMANIN SONUNA KADAR YANINDAYIZ..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM


Etiketler: Gökçeada - keçe Kursu - Gökçeada HEM

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir