Bugün: 20.05.2019

GÖKÇEADA'DA İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 98 NCİ YILI ANMA TÖRENİ

GÖKÇEADA'DA İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 98 NCİ YILI ANMA TÖRENİ
Gökçeada'da İstiklal Marşımızın kabulünün 98 nci yılı, öğrencilerin muhteşem bir performans sergilediği gösteri ile anıldı.12.03.2019 18:12
Gökçeada Ortaokulu tarafından hazırlanan anma töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Törene başta Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU olmak üzere tüm protokol katılım sağladı.
Bir gün önce Cumhuriyet İlkokulu tarafından gerçekleştirilen anma programını izleyenler çocuklarımızın performansını görmüş ve bugün yapılacak törene yüksek beklentilerle katılmıştı. Çıtayı yükselten ilkokul öğrencilerini abileri ve ablaları gösterdikleri performans ile şaşırttı.
Gökçeada Ortaokulu Öğretmenleri tarafından hazırlanan programa öğrenciler harika performansları ile tavan yaptırdı. Gerçekleştirilen program "Vatan Şairi" Mehmet Akif ERSOY'un ve İstiklal Marşımızın gerçek değerini bir kez daha katılımcılara gösterdi.
Programa katılamayan okuyucularımız için hazırladığımız videoya ilkokul öğrencilerimizin performanslarından da görüntüler ekledik. iyi izlemeler.
SERGİLEDİKLERİ PERFORMANS İLE BİZLERE DEĞERLERİMİZİ TEKRAR ANIMSATAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜR..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Ortaokulu - İstiklal Marşı

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir