Bugün: 22.03.2019

GÖKÇEADA'DA EĞLENME ZAMANI

GÖKÇEADA'DA EĞLENME ZAMANI
Gökçeada Motor Festivali (MOTOFEST) ve Gökçeada Çeviri Köyü Şenliğinin zamansal çakışması Gökçeadalıların aklını karıştırdı.07.09.2018 17:46
Her iki etkinliğinde atölyeleri, söyleşileri ve en önemlisi konserleri aynı saatlerde olduğu için sosyal etkinliklerden ayrı kalmak istemeyen adalıları şaşkına çevirdi.

Bu yıl ilk kez yapılan Çeviri Köyü Şenliği ile ilgili bilgileri etkinliğin "Dijital Pazarlama Sorumlusu Hülya BAYLAN'a sorduk. Yanıt videomuzda..
Bu yıl dördüncüsü yapılan "Gökçeada Motofest" adalılar tarafından zaten tanınıyor. Gökçeada Belediyesinin de sponsor olduğu festival için çok sayıda motor ve motor sever adaya giriş yaptı. Hem de tarihi çakışan Tekirdağ festivaline rağmen.
Bir yandan kayıtlar sürerken bir yandan da son hazırlıkların gözden geçirildiği festival alanını ziyaret eden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN, Gökçeada Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Semih TEVS ile görüşerek bilgi aldı.
Her 2 etkinliğinde bugün ve yarın akşam yapılacak konserlerinin yanı sıra yarın gündüz saatlerinde festivalde söyleşiler, şenlikte de atölyeler yer alıyor. Pazar sabahı festival kapanışı yapılırken şenlik gece saatlerine dek devam edecek.

HAYDİ GÖKÇEADA SEÇ SEÇ EĞLEN...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Motofest - Gökçeada çeviri Köyü Şenliği

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir