Bugün: 25.08.2019

GÖKÇEADA'DA 24 KASIM KUTLAMALARI

GÖKÇEADA'DA 24 KASIM KUTLAMALARI
Gökçeadalılar "24 Kasım Öğretmenler Günü"nün hafta sonuna gelmesi nedeni ile kutlamaları cuma ve cumartesi günleri yapılan etkinlikler ile kutladı.25.11.2018 02:52
Haftanın son günü başlayan kutlamalar ile okullar gezildi, okullar kendi içlerinde kutlama etkinlikleri yaptı, Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun yemek davetinde öğretmenler bir araya geldi.
24 Kasım sabahı Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan çelenk sunumu ile başladı kutlamalar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÇINAR tarafından yapılan çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından saat 11:00'de kutlamalar salonlarda devam etti.
Gökçeada Ortaokulu tarafından hazırlanan kutlama etkinliği ÇOMÜ çok amaçlı salonunda yapıldı.
Gökçeada Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri çok iyi hazırlanmışlar gösterilerine. İzleyenler zamanın nasıl geçtiğini anlamadı. Zihinlerde tadı kaldı tüm sunumların.

Ada Haber 17 olarak etkinliğe katılamayanlar için hazırladığımız video ile doyumsuz gösteriyi bir parça da olsa aktarmak istedik sizlere. 
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - 24 Kasım Öğretmenler Günü - Gökçeada Ortaokulu

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir