Bugün: 16.07.2019

GÖKÇEADA'DA 1 ADAY DAHA RESMİLEŞTİ

GÖKÇEADA'DA 1 ADAY DAHA RESMİLEŞTİ
Bugün 31 Mart seçimleri için AK Partinin başkan adayı açıklandı. Cumhur ittifakının diğer partneri MHP adayı Ertan ERDOĞAN'dan sonra AK Partide Muzaffer DAĞLAR ismini başkan adayı olarak açıkladı.20.01.2019 17:27
Günlerdir merakla beklenen AK Parti Gökçeada belediye başkan adayı bugün Çanakkale'de diğer ilçelerin başkan adayları ile birlikte açıklandı.
Daha önce açıklanmış olan ve Cumhur ittifakının diğer partneri MHP İlçe Başkanı Mehmet ŞAHİN'i telefonla arayarak açıklanan aday ile ilgili düşüncelerini sorduk. İlçe Başkanı Mehmet ŞAHİN "Açıklama Gökçeada'ya hayırlı olsun. Biz MHP olarak adayımızı daha önce açıklamıştık. Gökçeada'da ittifakın ayrı adaylarla yarışa girdiği yerlerden birisi. Biliyorsunuz Gökçeada'da geçmiş 2 dönem MHP adayı başkanlığı kazanmıştı. 31 Mart günü de kazanan bizim adayımız olacak" dedi.
Bu açıklamadan sonra Gökçeadalılar Millet ittifakını oluşturan CHP ve İYİ Parti adaylarını bekliyor. Önümüzdeki günlerde şimdiki belediye başkanı Ünal ÇETİN isminin de açıklanması olası görülüyor.

ŞİMDİDEN 31 MART GÜNÜ BAŞKANLIK YARIŞINI KAZANACAK ADAYI TEBRİK EDER GÖKÇEADA'YA HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: AK Parti - Gökçeada

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir