Bugün: 24.06.2019

GÖKÇEADA KÜTÜPHANESİ VE GÖKÇEADA MOTOR KULÜBÜ BİRLİKTE GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

GÖKÇEADA KÜTÜPHANESİ VE GÖKÇEADA MOTOR KULÜBÜ BİRLİKTE GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİYOR
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'nun 7 Aralık günü yaptığı "Bakanlık olarak 2019 yılını "Gönüllülük Yılı" olarak kabul ettik" açıklamasına Gökçeada'dan proje ile yanıt geldi.18.12.2018 14:40
Gökçeada İlçe Halk Kütüphane Müdürü Abdullah YEŞİLTAŞ ve Gökçeada Motosiklet Spor Kulübü'nü temsilen 2 motor sever ile Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nu ziyaret ederek hazırladıkları "Gönüllülük Projesi" ile ilgili bilgi verdi.
15 gönüllü üyeye ulaştıklarını söyleyen Gökçeada İlçe Halk Kütüphane Müdürü Abdullah YEŞİLTAŞ'a Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun yanıtı anlamlı bir sürpriz taşıyordu. Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU 16 ncı gönüllü olarak projede yer almak isteğini belirterek projeye desteğini belgeledi.

Proje kapsamını yazarak anlatmaya çalışsam eminim eksik kalacak. Bu nedenle Gökçeada İlçe Halk Kütüphane Müdürü Abdullah YEŞİLTAŞ'a rica ettik. Kendisi tüm detayları ile sizler için anlattı projeyi. Bize de sizlerle videoyu paylaşmak kaldı. İyi seyirler.
HEM KİTAPSEVERLERİ SEVİNDİRECEK HEM MOTORCULARIN SORUNLARINA DİKKAT ÇEKECEK GÖNÜLLÜLERE TEŞEKKÜRLER..

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gençlik ve Spor Bakanlığı - Gökçeada Kaymakamlığı - Gökçeada İlçe Halk Kütüphanesi - Gökçeada Motosiklet Spor Kulübü

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir