Bugün: 16.07.2019

GÖKÇEADA KAYMAKAMI ÇOCUKLARIN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

GÖKÇEADA KAYMAKAMI ÇOCUKLARIN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU anaokulundan başlayıp ilkokul, ortaokul ve lisede öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.18.01.2019 18:57
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU beraberinde eşi Arda UZUNOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÇINAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatma ÇİVİ ve Eyyup BOSTANCI olmak üzere önce Burhanettin Kurt Anaokulu'na gelerek miniklerin karnelerini dağıttı. Karnelerini alan miniklerden çok velilerinin heyecanı gözden kaçmadı.
Anaokulundan sonra Cumhuriyet İlkokulu'na geçen Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ve beraberindekilere burada İlçe Cumhuriyet Başsavcımız Ufuk EROĞLU'da katıldı. Neşeli bir ortamda dağıtılan karnelerden sonra Gökçeada Ortaokulu'na geçildi.
Gökçeada Ortaokulu ve Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesinde de (GAAL) öğrencilere karnelerini veren Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ve beraberindekiler tüm öğrencilere "İyi Tatiller" dileklerini de ilettiler.
Karnelerini Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun elinden alan öğrenciler Kaymakam Bey'in huzurunda öğretmenlerine ve müdürlerine daha çok çalışıp, daha başarılı olmaya söz verdiler.

BAŞTA GÖKÇEADA ÖĞRENCİLERİ OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRENCİLERE VE ÖĞRETMENLERİMİZE İYİ TATİLLER..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM


Etiketler: Gökçeada - Karne heyecanı

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir