Bugün: 20.05.2019

GÖKÇEADA CHP'DE SON DURUM

GÖKÇEADA CHP'DE SON DURUM
Gökçeada CHP yönetiminde seçim öncesi ittifak görüşmeleri sürerken oluşan farklı düşünceler, 6 Yönetim Kurulu Üyesinin istifası ile yeni bir boyut kazandı.04.03.2019 09:42
Cumartesi günü itibari ile Gökçeada CHP Yönetim Kurulu 6 Üyenin istifasını il merkezine sunduğu iddiası (yönetimin düştüğü iddiası) nedeni ile İlçe Başkanı Ramazan USTA örgüt toplantısı yaparak üyeleri bilgilendirdi.
Yapılan örgüt toplantısına katılan üyeler seçim öncesi yaşanan bu durumu protesto ederek istifaların Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ünal Çetin'e karşı olan eski ilçe başkanı Mehmet GÜNEŞHAN'ın kişisel çıkarları için yaptığı bir girişim olduğunu, dolayısıyla yönetime destek olacaklarını belirttiler.
Eski ilçe başkanı Mehmet GÜNEŞHAN ve istifa eden Y.K Üyelerinin eski CHP Belediye Başkan Adayı Koray YÜCEL'in evinde toplantı yaparak istifa sürecini başlattıkları iddiası yapılan örgüt toplantısında konuşulan ayrıntılardan bir tanesi oldu.

Ada Haber 17 olarak örgüt toplantısına katılanların açıklamalarını dinledikten sonra istifa eden Y.K üyelerine ve olayın içinde olduğu iddia edilen Eski ilçe başkanı Mehmet GÜNEŞHAN ve eski CHP Belediye Başkan Adayı Koray YÜCEL'e ulaşarak iddialar hakkında düşüncelerini sorduk.
Bize yapılan açıklamaların noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyoruz.

Haber ile ilgili ulaşabildiğimiz bilgileri toplayıp sizlerle paylaşmak için bilgisayar başına oturunca dikkatimizi bir şey çekti. Bize garip gelen bu konunun altını çizerek sizlerle paylaşmayı görevimiz olarak görüyoruz.

Görüş farklılığının ittifak adayı nedeniyle çıktığı görüşüne rağmen tarafların tamamının ittifak adayı Ünal ÇETİN'e destek açıklamaları yapmalarının takdirini siz okuyucularımıza bırakıyoruz.

Son durumun bugün CHP Çanakkale İl Yönetimince görüşülerek karar verileceği beklentisi ile taraflar bugün Çanakkale'ye gideceklerini belirttiler.

YAŞANANLARIN GÖKÇEADA'NIN HAYRINA SONUÇLANMASI TEMENNİSİ İLE..

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada CHP

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir