Bugün: 25.08.2019

GESTAŞ TEKNİK EKİBİNDEN GÖKÇEADALILARA AÇIKLAMA

GESTAŞ TEKNİK EKİBİNDEN GÖKÇEADALILARA AÇIKLAMA
GÖKÇEADA-1 Gemisinin seferlerine dönmemesi üzerine oluşan söylentilere son vermek için GESTAŞ Teknik ekibi adaya gelerek bir toplantı düzenledi.28.11.2018 23:45
Gökçeada Kaymakamlığının onayı alınarak yapılan toplantıya GESTAŞ İskele Operasyon Müdürü Naci GÜNDOĞDU, GESTAŞ Teknik Müdürü Ali Dinçer HIDIMOĞLU, GESTAŞ Deniz Op. Survey ve Belgelendirme Enspektörü Fatih ÇETİN, GESTAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf AYDIN ve GÖKÇEADA-1 Gemi Kaptanı Caner EROĞLU katıldı.
Teknik ekip toplantıya GELİBOLU gemisinin aynı özelliklerini taşıyan ÇANAKKALE-1 Gemisinin maketi ile geldi. Toplantıda GÖKÇEADA-1 Gemisi ile GELİBOLU Gemisinin özellikleri karşılaştırıldı. GÖKÇEADA-1 Gemisi için yaratılan efsanenin çok ta doğru olmadığı ve GELİBOLU Gemisinin bir çok nedenden dolayı (motor ve pervane sayısı, araç kapasitesi, yolcu kapasitesi vb.) GÖKÇEADA-1 Gemisinden daha iyi olduğu ve Kabatepe seferlerinin bundan sonra GELİBOLU Gemisi ile yapılacağı anlatıldı.
Açıklamalardan sonra soru-cevap şeklinde devam eden toplantıya katılamayanlar için bazı bölümleri görüntüledik. İYİ SEYİRLER..
NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Gestaş -

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir