Bugün: 22.05.2019

EN KISA SÜRE GÖREV YAPAN KAYMAKAM

EN KISA SÜRE GÖREV YAPAN KAYMAKAM
Gökçeada'da kaymakam olarak en uzun süre görev yapan Muhittin GÜREL'den sonra göreve başlayan Kudret KURNAZ en kısa süre görev yapan kaymakam olarak yeni görev yeri Samsun Vezirköprü'ye uğurlandı.22.10.2018 13:23
İçişleri Bakanlığının 28 Eylül 2018 tarihli yazısı ile Ankara Vali Yardımcısı İsmail KÜRECİ’nin kararnamede çıkan tayin işleminin durdurulması ve Vali Yardımcısı görevine devam etmesi kararı alınmasının ardından vekaletle yürütülen Vezirköprü Kaymakamlığına aynı kararname ile ilçemiz Kaymakamı Kudret KURNAZ’ın  ataması yapıldı.
Bu atama ile ilgili olarak açıklama beklentimize Kaymakamımız Kudret KURNAZ "İsmail KÜRECİ’nin kararnamede çıkan tayin işleminin durdurulması sonucu açık kalan Vezirköprü Kaymakamlığı tarafıma teklif edildi. Memleketimin Samsun olması ve ailemin daha rahat edecek olması bu teklife olumlu yanıt vermeme sebep oldu. Çok beğendiğim Gökçeada'dan görev nedeni ile ani ayrılmak zorunda olmak içimde bir burkulmaya neden olsa da görev gereği bugün adadan ayrılıyorum. Gökçeada'da kaldığım kısa süre içinde gördüğüm ilgi ve alaka için tüm adalılara teşekkür ederim." dedi.

Bugün adadan ayrılan Kaymakam Kudret KURNAZ'dan boşalan makama Sivas Suşehri Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun atandığı alınan bilgiler arasında.

BİR ÇOK GÖKÇEADALININ HOŞ GELDİN DEMEYE FIRSAT BULAMADIĞI KUDRET KURNAZ'A GÜLE GÜLE DİYOR VE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Kaymakamlığı - Vezirköprü Kaymakamlığı - Suşehri Kaymakamlığı

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir