Bugün: 22.03.2019

DENİZ AŞIKLARI FİNAL YAPTI

DENİZ AŞIKLARI FİNAL YAPTI
Mitsui, İçdaş sponsorluğunda Turmepa'nın 27 aydır yürüttüğü "Çanakkale Deniz Aşıkları" projesi Parion Otelde yaptığı toplantı ile final yaptı.30.03.2018 08:53
Mitsui, İçdaş sponsorluğunda Turmepa'nın 27 aydır yürüttüğü "Çanakkale Deniz Aşıkları" projesi Parion Otelde yaptığı final toplantısı Turmepa Genel Müdürü M. Akşit ÖZKURAL'ın açılış konuşması ile başladı.
Turmepa Genel Müdürü M. Akşit ÖZKURAL sözlerini "bu proje ile amaçlanan ve gerçekleştirilen farkındalık burada son bulmamalı, denizlerimizi siz duyarlı dostlarımıza emanet ediyoruz" diye sonlandırdı.
27ay boyunca yapılan çalışmalar gösterilen bir video ile özetlendi.
Final toplantısında konuşmaların yanı sıra gerçekleştirilen küçük bir etkinlik te katılımcılar için eğlenceli ve farkındalık yaratan bir anı oldu.
Final toplantısına konuşmacı olarak katılan (Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN, Liman Başkanı Ramazan YILMAZ, Kilitbahir Muhtarı Ali Şinasi TINAZ, "Çardaklıyız Biz Derneği" Kurucu Başkanı Ahmet ACAR) konuklar zamanları elverdiğince çevresel sorunlara değindiler. Özellikle Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN kendisine ayrılan 10 dakikalık zamanı ikiye katlamasına rağmen elindeki notların bir bölümüne değinmeden konuşmasını tamamladı.
ÇEVRESEL SORUNLARA DİKKAT ÇEKEREK FARKINDALIK YARATAN HERKESE KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜRLER..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Turmepa - Deniz Aşıkları - Mitsui - İçdaş

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir