Bugün: 17.01.2019

DEMOKRASİ İÇİN İMZA KUYRUĞU

DEMOKRASİ İÇİN İMZA KUYRUĞU
TBMM'de grubu bulunmayan partilerin cumhurbaşkanlığı adayları için gerekli 100.000 seçmenin imzası için başlayan süreç Gökçeada'da yoğun başladı.04.05.2018 15:29
Erken saatlerde İlçe Seçim Kurulu önüne gelen vatandaşlar imza için kuyruğa girdi. Ağırlıklı olarak Meral AKŞENER için imza veren seçmenleri Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ve Gökçeada İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan ERDEM karşıladı.
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN destek için imza verenlere teşekkür konuşması yaptı.
İYİ Parti Gökçeada Teşkilatı erken saatte kahvaltı etmeden imza vermeye gelenlere kahvaltı ikramı yaparak karınlarını doyurdu.
GÖKÇEADA CHP'DEN AKŞENER'E DESTEK

Gökçeada CHP İlçe Yönetimi demokrasi için gerekli olduğunu vurgulamak için İlçe Seçim Kurulu'na giderek Meral AKŞENER'in adaylığı için imza verdi. CHP'lileri İlçe Seçim Kurulu önünde İYİ Parti Gökçeada İlçe Başkanı Hasan ERDEM karşılayarak kendilerine teşekkür etti.
Haberimiz yayına hazırlanırken Türkiye genelinde Meral AKŞENER oylarının 100.000'ni aşarak 110.000 civarında olduğu görüldü.

HER ŞEY DEMOKRASİ İÇİN..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Gökçeada CHP - Gökçeada İYİ Parti - Meral AKŞENER

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir