Bugün: 14.10.2019

CEM KARABAY REKORUNUN YIL DÖNÜMÜNDE EKİBİ İLE DENİZDEN BAYRAK ÇIKARDI

CEM KARABAY REKORUNUN YIL DÖNÜMÜNDE EKİBİ İLE DENİZDEN BAYRAK ÇIKARDI
Akvaryum Adam lakaplı Dünya Rekortmenimiz Cem KARABAY rekorunun yıl dönümünde Gökçeada'da yaptığı etkinlik ile denizden bayrak çıkarttı.24.04.2019 08:17
1 yıl önce "Dünya Soğuk Suda En Uzun Kalma" rekorunu Norveçli rakibinden rekoru ikiye katlayarak alan Cem KARABAY kırdığı rekorun yıl dönümünde Yıldız Koy'da bir etkinlik gerçekleştirdi.
Ekibi ile birlikte adamıza gelen Cem KARABAY, kurulmasına öncülük ettiği "Gökçeada Su ve Sualtı Sporları Kulübü Derneği" ve İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi ile birlikte rekorunun yıl dönümünde denizden bayrak çıkardı.
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun da iştirak ettiği etkinlikte Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN denizden bayrak çıkaran ekibin içinde yer aldı.
Anadolu Ajansın da muhabir göndererek görüntü aldığı etkinlikte dalgıçlar denizden çıkardıkları 35 metrekarelik Türk Bayrağı ile hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramını kutladılar hem de dünyaya rekor hala bizde mesajını verdiler.

Etkinlik sonrası kameralara bir açıklama yapan Akvaryum Adam Cem KARABAY, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ve Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirirken bayram mesajlarını da canlı olarak verdiler. Etkinliği ve mesajları videomuzdan izleyebilirsiniz.
GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİK İLE ADAMIZIN TANITIMINA KATKI SUNAN BAŞTA CEM KARABAY OLMAK ÜZERE EKİBİNE, GÖKÇEADA SU VE SUALTI SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİNE, İ. Ü. SU BİLİMLERİ FAKÜLTESİNE, GÖKÇEADA BELEDİYE BAŞKANI ÜNAL ÇETİN'E VE GÖKÇEADA KAYMAKAMI ENDER FARUK UZUNOĞLU'NA GÖKÇEADALILAR ADINA TEŞEKKÜR..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Cem KARABAY

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir