Bugün: 18.12.2018

ÇANAKKALE SES GÖKÇEADA'DA

ÇANAKKALE SES GÖKÇEADA'DA
Çanakkale SES (Sağlık Emekçileri Sendikası) Eşbaşkanı ve Şube Sekreteri adamızı ziyaret etti.09.03.2018 17:39
Çanakkale SES Şube Eşbaşkanı Bilal KARATEPE ve Şube Sekreteri Yusuf ÜÇÜNCÜ, Gökçeada Devlet Hastanesinde görevli Şube Eğitim Sekreteri Ayşe SEVİM başta olmak üzere sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Adamızın özgün ulaşım koşullarından dolayı kısa tutulan ziyaret ile sağlık emekçilerinin sorunları konuşuldu.
Ziyaret nedeni ve neden bugün sorusunu yönelttiğimiz SES Şube yöneticileri "Biz SES olarak Çanakkale ve ilçelerinde benzer ziyaretleri sürekli yapıyor ve sağlık emekçilerimizin sorunlarını üyemiz olsun olmasın gidermek için uğraş veriyoruz. Gökçeada ziyaretimizin ise farklı bir nedeni var. Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesi ile görevden uzaklaştırılan 3 üyemizden 1 taneside Gökçeada Devlet Hastanesinde görev yapıyor. Bu 3 üyemiz de yargı sonucu haklılıkları kanıtlanarak görevlerine dönmüş durumda. Şube Eğitim Sekreterimiz Ayşe SEVİM de yargıda aklanarak görevine döndü. Biz de kendisini ziyaret ederek kutlamak için adayı ziyaret ettik. Ziyaretimizi sağlık emekçilerimizin sorunlarını dinleyerek daha verimli hale getirdik." diyerek sorumuzu yanıtladı.

YARGIDA AKLANARAK GÖREVİNE DÖNEN SAĞLIK ÇALIŞANIMIZA GÖREVİNE HOŞ GELDİN DİYORUZ.

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Çanakkale SES - Gökçeada

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir