Bugün: 15.09.2019

BÜLENT TURAN GÖKÇEADA'DA STAD VE SAĞLIK EVİ AÇILIŞLARINA KATILDI

BÜLENT TURAN GÖKÇEADA'DA STAD VE SAĞLIK EVİ AÇILIŞLARINA   KATILDI
Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili ve yapılacak seçimlerde birinci sıra adayı Bülent TURAN Gökçeada Stadı ve Uğurlu Köyü Sağlık Evi açılışlarına katıldı.13.06.2018 02:26
Bugün Gökçeada'ya Bülent TURAN ile birlikte Vali Yardımcısı ve Çanakkale Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah KÖKLÜ, Gestaş Genel Müdürü Volkan USLU, Çanakkale Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer DAĞLAR, Çanakkale Tarihi Alan Başkanı ve eski milletvekili İsmail KAŞDEMİR, Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray ÖLÇEK ve ikisi Gökçeada'ya yabancı olmayan (Hakan KABASAKAL ve Esra YÜKSEL) Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Merkez İlçe Başkan yardımcıları, Eceabat Belediye Başkanı Adem EJDER, Memur-Sen Çanakkale İl Müdürü Suat ÖZEN, Stad açılışı için Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürü Aziz Sinan ALP, Çanakkale Gençlik Spor Şube Müdürleri Firuz ERDİL, Sedat BEKTAŞ, Hayri ŞAHİN, Ahmet Savaş ALPAY, Sağlık Evi açılışı için Çanakkale İl Sağlık Müdürü Dr. Ali TAŞCI, Müdür Yardımcıları Dr. Ümmühan KAHYAOĞLU, Nurcan YILMAZ, Sinem TOPALOĞLU, Toplum Sağlığı Şube Müdürü Hüseyin CANDURMAZ ve ismine ulaşamadığımız kalabalık bir kafile misafir oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Gökçeada İlçe Teşkilatı başta İlçe Başkanı Ümit Mahmut KOLÇAK olmak üzere misafirlere çok yoğun ilgi gösterdi. 
Gökçeadaspor Başkanı Bülent Ecevit ATALAY ve Uğurlu Köy Muhtarı Veysel DEMİR'inde misafirlerin huzur ve rahatı için yoğun çaba gösterdiler.

16:30 saatlerinde adaya gelen Bülent TURAN ve misafirler kalabalık bir konvoy ile stada gelerek 17:00'de stad açılışını gerçekleştirip Uğurlu Köyüne geçtiler.
18:45'de Uğurlu Köy Sağlık Evinin açılışını gerçekleştiren kafile Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde toplu olarak iftar yemeği yediler ve STK temsilcileri ve muhtarlar ile sohbet toplantısı için Kuzey Park Otele geçtiler.

Son gemi saatine kadar (23:00) sorunların konuşulduğu toplantı misafirlerin uğurlanması ile son buldu.

Kendisine iletilen sorunlar için bir yandan notlar alan Bülent TURAN, zaman geçirmeden telefon açarak bazı sorunların çözümü için gerekli yerleri aramayı da ihmal etmedi.
İletilen sorun ve talepler arasında Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ tarafından dile getirilen "Gökçeada'ya Gümrük" talebi tüm katılımcıların altını çizdikleri bir talep olarak dikkat çekti.

Sohbet toplantısında Bülent TURAN'ın soruları yanıtlarken "aranızdaki sorunları, ayrılıkları bitirin, birlik olun ÜST DEĞER GÖKÇEADA bunu unutmayın" sözleri katılımcılardan yoğun alkış aldı.

ÜST DEĞER GÖKÇEADA

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Bülent TURAN

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir