Bugün: 16.07.2019

BU KALFALAR PARMAK YEDİRİYOR

BU KALFALAR PARMAK YEDİRİYOR
Gökçeada Endüstri Meslek Lisesi bünyesinde eğitim hizmeti sunan "Çıraklık Eğitim Merkezi" aşçılık branşında kalfalık sınavı gerçekleştirdi.21.06.2018 18:03
Kalfalık sınavına girmeyi hak eden 8 öğrenci 2 grup halinde sınava girerek yeteneklerini ve öğrendiklerini sergiledi.
Öğretmen arkadaşlar Derya KÖSE, Esra ALTIPARMAK ve İlyas AKYEL gözetiminde sınava giren öğrenciler ( Hayrettin GÜNERİ, Bahtişen AVCI, Hadiye ÇETİN, Güleray EROL, Türkan SÖZBİLEN, Güllü SEMİTAY, Sıla UZUN ve Necdet SÖZBİLEN) yemek yaparken de, yemekler tadılırken de heyecan içinde sonuçları beklediler.
Ada Haber 17 olarak yapılan yemeklerden biz de tattık. Yemeklerin görünüşleri ve sunum güzelliği yanı sıra lezzetini damağımızda hissettiğimizde görevimizi unuttuk. Önümüzdeki tabaklar boşalınca hatırladık neden orada olduğumuzu.
Gökçeada'lıları ve Gökçeada'ya gelecekleri uyarıyoruz. Bugün kalfalık sınavına giren 8 arkadaştan birinin yemeğine davet edilir ya da yemek zorunda kalırsanız parmaklarınızı sigorta ettirmeden yemeğe oturmayın. 

ÇÜNKÜ BU KALFALAR YEMEKLERİ İLE BİRLİKTE PARMAKLARINIZI DA YEDİRİYOR...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada EML - Gökçeada Çıraklık Eğitim Merkezi

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir