Bugün: 16.07.2019

BU ÇOCUKLAR HARİKA

BU ÇOCUKLAR HARİKA
Tüm maçlarını deplasmanda oynayan Gökçeada Ortaokulu Kız Voleybolcular yarı finale çıktılar.16.01.2019 22:15
Gökçeada Ortaokulu kız Voleybol takımı antrenman yapacak sahadan bile yoksun ve tüm maçlarını deplasmanda oynamalarına rağmen il çapında ilk 6 (Yarı Final) ya kalarak başarılarına bir yenisini ekledi.
İl bazında yarı finale kalan 6 takımın 3'erli 2 grup halinde devam edecekleri maçlar 05 ve 07 Şubat tarihlerinde yapılacak.
Yarı finalde gruplar şu şekilde oluştu. Çan, Biga ve Bayramiç bir grup, Gökçeada Ortaokulu, Cevatpaşa Ortaokulu ve Ömer Mart Ortaokulu bir grup. Gruplarda birinci olanlar diğer grubun ikincisi ile eleme maçı oynayarak final arayacak.
Sezon başından bu yana sıcak soğuk demeden çalışan, maç günleri hava aydınlanmadan yollara düşen, bir kaç özverili veli dışında seyirci desteğinden yoksun maçlara çıkan ve bütün bu olumsuz koşullara rağmen başarılı sonuçlar alan çocuklarımızın biz Gökçeadalılar dan beklentilerini sorduk.
Başarıları nedeni ile tebrik ettiğimiz kızlarımızın bizlerden tek beklentileri fark edilmek. Hep bir ağızdan "Biz zorlukları yenmeye hazırız. Yeter ki çabalarımızın Gökçeada için olduğu fark edilsin. Maçlara gelerek destek olmanızın kolay olmadığını biliyoruz. Maç günlerimizde açacağınız bir telefon, vereceğiniz bir selam bizleri daha da güçlü kılacak. Sizlerin arkamızda olduğunuzu bilmek bizleri daha başarılı kılacak" diyerek beklentilerini açıkladılar.

HAYDİ ÇOCUKLAR GÖKÇEADA YANINIZDA...

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM


Etiketler: Gökçeada Ortaokulu - Voleybol

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir