Bugün: 28.02.2020

BAŞÖĞRETMEN ÖNÜNDE AÇIK HAVA MÜZİK DERSİ

BAŞÖĞRETMEN ÖNÜNDE AÇIK HAVA MÜZİK DERSİ
Gökçeada'da halkı müzik, sanat ve bilim konusunda bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak amacı ile Atatürk Anıtı önünde Berk SAYIN tarafından çocuklara açık hava müzik dersi verildi.10.03.2019 06:37
Berk SAYIN etkinliği gerçekleştirebilmek için Gökçeada Kaymakamlığının onayını alarak Atatürk Anıtı önünde öğrencilerini topladı. Derse başlamadan önce toplanan öğrenciler ile birlikte Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN'i ziyaret ederek müzik konusunda ve adamızda neler yapılabileceği konusunda düşüncelerini aktardı. Ünal ÇETİN öğrencilere küçük hediyeler sunarak teşekkür etti.
Ziyaret sonrası meydana dönen grup derse başladı. Derse katılmak ya da etkinliği izlemek için alana toplananlar ile birlikte ders başladı.

Kafamızda bir çok soru vardı. Soruların yanıtları Berk SAYIN'da bulunuyordu.Siz değerli okuyucularımızı daha çok bilgilendirmek için kamerayı açtık ve Berk SAYIN'a uzattık. İzleyeceğiniz videoda Berk SAYIN kimdir, etkinliğin amacı nedir, Berk SAYIN'ın adamız ile ilgili düşünceleri nelerdir... sorularının yanı sıra etkinliği izlemeye gelenlerin düşünceleri nelerdir vb. sorularının yanıtlarını bulacaksınız. İYİ İZLEMELER.

GÖKÇEADA'YA KATKI SUNAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Berk SAYIN

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir