Bugün: 28.02.2020

BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE SEVGİNİN ÖNEMİ

BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE SEVGİNİN ÖNEMİ
Gökçeada Kaymakamlığı himayesinde Gökçeada Toplum Sağlığı Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bağımlılıkla Mücadele Konferansı"nda sanatçı, sosyal danışman ve yönetmen olarak tanıdığımız Haluk PİYES ortaokul ve lise öğrencilerine sevginin önemini anlattı.01.03.2019 21:51
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan konferansta ilk olarak Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU kısa bir konuşma yaparak bağımlılıkla mücadelenin önemini ve ülkemizin bağımlılık konusunda bulunduğu durum hakkında bilgi verdi.
Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU'nun ardından sahne alan sanatçı, sosyal danışman ve yönetmen olarak tanıdığımız Haluk PİYES bağımlılıkla mücadelede aile içi sevginin olmazsa olmaz olduğunu yaşadığı örnekleri de anlatarak dinleyicileri bilgilendirdi.
2 seans olarak düzenlenen konferansın sabah bölümünde ortaokul öğrencileri, öğleden sonra düzenlenen bölümünde de lise öğrencileri dinleyici olarak katıldı.
Konferansta Haluk PİYES öğrencilere aile büyüklerine "Seni Seviyorum" demekten çekinmemelerini önerdi. Aile içi sevginin aile bireylerine yerleşmesi durumunda zararlı alışkanlıkların yok olma noktasında azalacağını anlatan Haluk PİYES konuşmasının ardından soruları yanıtladı.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN BU KONFERANSIN DÜZENLENMESİNDE EMEĞİ GEÇENLERE VE ÇOCUKLARIMIZA DEĞERLİ BİLGİLER AKTARAN HALUK PİYES'E TEŞEKKÜRLER..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada Kaymakamlığı - Gökçeada Toplum Sağlığı Başkanlığı - Bağımlılıkla Mücadele

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir