Bugün: 28.02.2020

AKVARYUM ADAM CEM KARABAY GÖKÇEADA'DA

AKVARYUM ADAM CEM KARABAY GÖKÇEADA'DA
Geçtiğimiz yıl 23-24 Nisan tarihinde Norveçli rakibinin 15 saat 10 dakika olan dünya rekorunu ikiye katlayarak 30 saat 20 dakika ile kıran "Akvaryum Adam" lakaplı dünya rekortmenimiz Cem KARABAY rekorunun yıl dönümünde yapacağı etkinlik için adamıza geldi.22.04.2019 00:40
Yıldızkoy'da kırdığı rekor ile adamızın tüm dünyada tanınmasına katkı sunan Cem KARABAY ve ekibi rekorun yıl dönümünde gerçekleştireceği etkinlik için bir araya gelerek son hazırlıkları görüştü.
13 dalgıç ile gerçekleşecek etkinlik, yaklaşık 35 metrekarelik Türk Bayrağının denizin altından çıkarılması olarak gerçekleşecek.
Bu etkinlik ve daha sonra gerçekleşecek etkinlikler için "Gökçeada Su ve Sualtı sporları Kulübü" isimli bir dernek kuran Cem KARABAY ve ekibini Ada Haber 17 olarak bir arada yakalayınca sizler için sorduk. Aldığımız yanıtı videomuzda izleyebilirsiniz.
Cem KARABAY'ı dinleyince heyecanımız tavan yaptı. Nasıl yapmasın, adamızı tüm dünyaya tanıtacak bu ve benzeri etkinlikler biz Gökçeadalıları değil de kimi heyecanlandırsın.

GÖKÇEADA'NIN TANITIMI İÇİN YAPTIKLARINA VE YAPACAKLARINA TEŞEKKÜR İÇİN TÜM GÖKÇEADALILARI 23 NİSAN GÜNÜ SAAT 14:30'DA YILDIZKOY'A BEKLİYORUZ..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Akvaryum Adam - Cem KARABAY - Gökçeada

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir