Bugün: 28.02.2020

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ GÖKÇEADA'DA

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ GÖKÇEADA'DA
AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent TURAN ve Jülide İSKENDEROĞLU SKM açılışı için adamıza geldiler.20.03.2019 09:43
AK Parti Gökçeada Belediye Başkan Adayı Muzaffer DAĞLAR'ın SKM açılışı için adamıza gelen milletvekilleri, SKM ile birlikte ÇOMÜ MYO Misafirhanesinin de açılışını gerçekleştirdiler.
Partililerin coşkulu karşılamaları ile açılışı yapılacak SKM'ye gelen milletvekillerini saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra AK Parti Gökçeada İlçe Başkanı Ümit Mahmut KOLÇAK'ın açılış konuşmasını dinlediler.
İlçe Başkanı KOLÇAK'ın ardından AK Parti Gökçeada Belediye Başkanı Muzaffer DAĞLAR bir konuşma yaptı.
Muzaffer DAĞLAR'dan sonra söz alan Jülide İSKENDEROĞLU ve Bülent TURAN seçimlerin neden kazanılması gerektiğini anlatarak Muzaffer DAĞLAR'ın kazanması gerektiğini anlattılar.
SKM açılışından sonra ÇOMÜ MYO'ya geçen milletvekilleri burada da ÇOMÜ Rektörü Yücel ACER ve Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ile birlikte MYO Misafirhanesinin açılışını gerçekleştirdiler. Açılışta Bülent TURAN ve Yücel ACER yaptıkları konuşmada açılışı yapılan tesisin önemini ve Gökçeada'ya sağlayacağı kazanımları anlattılar.
2 açılışta yapılan konuşmalardan aklımızda kalan müjdelerden (1 ay içinde bir kardiyoloji uzmanının göreve başlayacak olması, Kuzu Limanı- Uğurlu arası 43 km yol yenilenmesi, DSİ ve İlçe Tarımın merkez dışına alınarak yerine "Millet Bahçesi" yapılacağı vb.) dolayı emek verenlere TEŞEKKÜRLER..

NOT: Ada Haber 17 olarak çektiğimiz fotoğrafları özgün boyutları ile facebook sayfamız ''Ada Haber''den görebilir ve indirebilirsiniz.

www.Adahaber17.com

Çetin SEVİM

Etiketler: Gökçeada - Bülent TURAN - Jülide İSKENDEROĞLU

Diğer GÖKÇEADA haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir