Bugün: 24.09.2018

YAZLIKLAR İÇİN TÜYOLAR

YAZLIKLAR İÇİN TÜYOLAR
Yazın sıcak havasını serinletmek için evinizin dekorasyonunda da yaza hazırlık yapın. Çiçek desenli kumaşlar, mavi ve yeşil tonları size bu konuda yardımcı olabilir.07.05.2013 00:00
Belki cilası eskimiş birkaç mobilyanızı da beyaza boyayabilirsiniz. Vazoda çiçekler ve mumluklarla yaza farklı bir dekorasyon içerisinde girebilirsiniz.Özellikle deniz kenarında bulunan yazlık evlerde mavi ve beyaz dekorasyon çok şık duruyor. Yemek bölümünü duvar tabakları ile süslemek çok şık bir fikir. Turkuaz ve mercan renkleri de yazlık evlerde çok şık duran diğer bir seçenek. Yazın sıcak havasını hafifletecek kumaşlar ve mobilyalarla hoş bir yatak odası hazırlayabilirsiniz. Balkon ve bahçeleriniz de yaza hazır olmalı. Romantik bir kahve köşesi yaz günleri için çok sevimli olabilir.

BALKONLAR AÇILDI

Balkonunuzu yaz aylarına hazırlarken şık ve rahat bir ortam olmasına özen gösterin. Balkonunuz büyük yada küçük olsun fark etmez ufak dokunuşlarla keyifli bir mekan hazırlayabilirsiniz.Balkonunuzu yaza hazırlarken bitkileri unutmayın. Yazın keyifli günlerini geçireceğiniz balkonunuzda çeşitli bitki ve çiçeklere yer verebilirsiniz. Balkonunuzun dekorasyonunu hazırlarken görselliğe de önem verin. Küçük aksesuarların yardımıyla şık balkonlar oluşturabilirsiniz.Balkonunuza sıcak ve sevimli bir hava vermek için kilim gibi dış mekanlarda kullanılabilecek halılardan da faydalanabilirsiniz.Balkonunuz çok küçük dahi olsa çıkıp hava alabileceğiniz hoş bir mekandır. Siz de balkonunuza bir masa örtüsü, belki bir mumluk ve küçük bir saksı çiçekle şık bir hava verebilirsiniz. 

Diğer EMLAK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir